До найближчого старту залишилося

КВИТКИ ВІД 250 ГРН

«Маленький принц» - музичне шоу в Київському Планетарії

Магічне та чаруюче шоу за мотивами казки «Маленький Принц», генія Антуана де Сент-Екзюпері, проходить в Київському планетарії. Всі відвідувачі зануряться в світ казки разом з Eclectic Sound Orchestra. Захоплююче дійство не залишить нікого байдужим. Шоу, яке здатне заворожити і вразити глядачів будь-якого віку.

Концерт буде цікавий широкому загалу. Чудова уява і глибина цитат Екзюпері, подарують усім незабутній час. Мета шоу - показати, що добро завжди перемагає зло.

Будьте добрішими до себе, до оточуючих вас людей та купуйте квитки на найдобріше шоу країни!

Шоу призначено і для юних глядачів.

Чому саме ВИ повинні відвідати концерт для дітей та дорослих за мотивами казки «Маленький Принц»?

  • Актуально, цікаво та захопливо для будь-якого віку (від 7 до 97 ...)
  • Це аудіокнига, концерт та проекційне шоу в одному івенті
  • Це кращий музичний варіант казки «Маленький Принц»

Історія великого Антуана де Сент-Екзюпері в стінах Київського Планетарію вразить навіть найзавзятіших скептиків.

Шоу освітнього характеру, яке викликає непідробний інтерес навіть у  юних глядачів

Тематичні проекції на найбільшому куполі країни, будуть вражати глядачів протягом усього концерту. Подібна атмосфера з поєднанням візуального ряду, музичних і драматургічних особливостей можлива тільки на одному унікальному майданчику - Київському Планетарії.

Казка, яка має дуже глибокий, серйозний та дорослий сенс. Це шоу про всі найважливіші людські істини. Вічні цінності, такі як: любов, дружба, вірність, проникнуть в душі та серця всіх глядачів. Кращі цитати під супровід чудової музики у виконанні Revenko Band, занурять вас в найпрекрасніший та казковий світ, а проекції на найбільшому куполі України дозволять з головою пірнути в світ гармонії та пізнати справжнє естетичне задоволення.

Концерт авторської музики Олексія Ревенка

А тепер пропоную дізнатися про тих, хто зробить це шоу. Композитор Олексій Ревенко - людина, яка обдарована найтоншим даром творити музичну гармонійну пишність в різних художніх вимірах. Одне з них - поле боротьби проти аморфності людини в соціальному світі, проти громадської дурості та несправедливості. Інший вимір - простір гармонії та творення якісної авторської музики.
Це людина, яка здатна подарувати слухачам насолоду від музики, навіяти душевну гармонію та внутрішній спокій. Це музика душі й серця, яка ллється піснею. Музиканти, широко відомі у всьому світі, виступлять в стінах Київського Планетарію з чудовою програмою шоу «Фантастичні світи Маленького Принца».

Інші учасники події

Дмитро Хоркін –  є основним дикторським голосом офіційних подій України, диктор та просто володар прекрасного голосу. Саме він прочитає тексти великого Антуана де Сент-Екзюпері.

Ірина Грей – режисер за освітою, закінчила Національний університет культури та мистецтв. Ірина захоплюється перекладом, адаптацією, режисурою і озвученням. Саме вона стане прекрасним голосом принца, троянди, гадюки.

Сергій Лихоманенко – продюсер шоу, засновник центру розвитку сучасної музики, а також художній керівник і диригент оркестру Eclectic Sound Orchestra.

Ваша корзина