До найближчого старту залишилося

КВИТКИ ВІД 250 ГРН

Опера під зоряним небом в Київському планетарії

«Опера під зоряним небом» - унікальне дійство , яке виконується під егідою спільної праці Eclectic Sound Orchestra та Київського Планетарію. Перед вами квінтесенція досягнень опери епохального значення. Вас чекатимуть фантастична мандрівка у всесвіт добірних музичних  шедеврів, які стали символікою  оперних сцен усього світу, та неймовірні повнокупольні проекції на одному з найбільших сферичних куполів Європи.

Незабутні декорації та світовий клас наших кращих виконавців дозволяють впевнитися, що це унікальний перфоманс, який вартий уваги кожного. «Опера під зоряним небом» буде однаково цікава як меломанам, так і слухачам-початківцям. Байдужим проект точно не залишить жодного глядача!

унікальна подія

Стати глядачем неперевершеного проекційного шоу на найбільшому куполі країни

Відчути глибокі емоції повного занурення

Почути найкращі голоси України наживо

НАЙКРАЩІ МОЛОДІ СОЛІСТИ ОПЕРНОЇ СЦЕНИ УКРІЇНИ, ПРО ЯКИХ УЖЕ ГОВОРИТЬ ВЕСЬ СВІТ

Підбираючи артистів для шоу, організатори провели близько 50-ти прослуховувань, що дозволило надати нашому слухачу без сумніву кращих солістів. Молодість, зухвалість, артистизм, а головне, світовий клас виконання – ось які були основні характеристики відбору. Кваптеся побувати на наших шоу, бо, можливо, в майбутньому почути виконання цих молодих зірок можна буде лише у La Scala чи Grand Opera!

Ольга Дядів

Колоратурне сопрано

Не зважаючи на її юний вік, Ольга вже встигла підкорити своїм унікальним голосом великі оперні сцени світу, включаючи «храм» світової опери – Національний Оперний Театр ім.. Дж. Верді в Італії. Філігранне, сильне, багате вишуканими барвами сопрано буквально зачаровує слухачів. Саме Ольга Дядів виконує найважчу арію, яка була використана у фільмі «5 елемент». Наша Діва Плавалагуна – справжня гордість шоу.

Ангел Георгієв

Тенор

Артист Національної Київської Опери України.

2011 – Лауреат конкурса ліричних тенорів ім. І.С. Козловського. Спеціальний приз «Надія».

2013 – Відкритий регіональний конкурс академічного вокалу, лауреат номер 1.

2015 – Лауреат 2 – премії конкурса ім. Оксани Петрусенко.

Чемпіон України по Тайському боксу та Муай-Тай 2011-2012.

Чемпіон Полтавської обл. по жиму штанги лежачи.

Станіслав Зубарь

Баритон

Лауреат численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів вокалістів, стипендіат Президенського фонду Л.Кучми «Україна». Красунчик-тореадор у шоу «Опера під зорями». Блискучий молодий артист, який скоро змусить говорити про себе Європу та світ.

Екатерина Панухник

Меццо-сопрано

Прикраса концерту «Опера під зірками». Бархатне та дзвінке меццо-сопрано. Артистка Національного Академічного Театру Оперети, лауреат міжнародних конкурсів. Виконавець відомих арій та дуетів. У концерті виконує шедеври із творів Бізе, Перселла, Каччині, Деліба та інших.

Анна Зарецька

Сопрано

Закінчила Національну Музичну Академію України (класс народної артистки України Л.Довгань) по спеціальності «оперний спів». Має широкий концертний репертуар камерних та оперних творів (Пуччині, Верді, Моцарт, Россіні, Шуберт та інші). Крім вокальної освіти, отримала диплом музикознавця-експерта. Виступала на сценах багатьох країн світу (Польща, США, Канада, Данія, Норвегія та ін.)

Олена Скицько

Меццо-сопрано

Студентка НМАУ ім. П.І.Чайковського (клас Г.М.Кабки). Лауреат міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів. Приймає активну участь у культурному житті країни.

Репертуар шоу «Опера пІД ЗОРЯНИМ небом»

Жорж Бізе. "Хабанера" з опери "Кармен"

Жорж Бізе. "Куплети тореадора" із оперы "Кармен"

Лучо Далла. "Пам'яті Карузо"

Агустін Лара. "Гранада"

Петро Чайковський. Арія Ленського з опери Євгеній Онєгін

Джуліо Каччіні. "Аве Марія"

Лео Деліба. Дует квітів з опери "Лакме"

Томазо Альбіноні. "Адажіо"

Вольфганг Амадей Моцарт. Арія Цариці ночі з опери "Чарівна флейта"

Гаетано Донецетті. Арія з опери "Лючія де Ламмермур"

До найближчого старту залишилося

КВИТКИ ВІД 250 ГРН

Ваша корзина