Вперше в Україні

Музика, яка зцілює

ВІЗУАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ, ТЕРАПЕВТИЧНЕ

До найближчого старту залишилося

КВИТКИ ВІД 200 ГРН

Музика учня Эннио Морриконе

Оркестр і фортепіано

Ароматично-оркестрове шоу «Парфумер», яке здатне надихати

Вперше в Україні!

Музика, яка зцілює. Завдяки плідній співпраці ARTSPAСE Київського Планетарію та   глядачі стануть свідками незабутнього релакс-шоу «Парфумер» під найбільшим куполом України.

Ви втомилися від щоденної метушні та хочете трохи відпочити душею? Тоді це шоу - найкращі ліки для вас. Це шоу, яке змусить розслабиться та отримати задоволення від прекрасного проведення часу. Релакс-шоу - саме те, що потрібно кожному з нас. В цій швидкоплинності часу, кожен вже втомився від сірості буднів та жадає нарешті видихнути з полегшенням. Тут ви матимете таку можливість.

Чому ще варто відвідати шоу «Парфумер»?

  • Актуально та цікаво для будь-якого віку
  • Абсолютно новий формат перфомансу
  • Релакс-шоу, яке дозволяє відволіктися від сірих буднів
  • Концерт, який знизить рівень стресу і подарує внутрішню гармонію
  • Аутогенний тренінг, релакс-шоу і музичне шоу в одному «флаконі».

Музикотерапія та ароматерапія як спосіб знайти спокій

Київський Планетарій дарує неймовірне шоу, яке поєднує в собі музику та ароматерапію. Це шоу, яке покликане перенести вас в світ спокою і внутрішньої гармонії. Чудове шоу аромаінсталяцій забезпечуються компанією «Мідсан». Компанія, яка має 8 років глобального досвіду ароматизації провідних світових брендів усього світу. Це найкраща компанія з аромамаркетингу та ароматизації, яка визнана високоякісними лідерам галузі.

Музика Gabriele Denaro - музика 4 виміру

Неперевершений антистрес-концерт «Парфумер» в Київському Планетарії, дає можливість не тільки відпочити, а й зробити це під божественний супровід музично-містичних творів Gabriele Denaro. Чудова музика 4-го виміру зачарує всіх слухачів.

Та що ж таке музика 4 виміру? Це коли музика проникає в саме серце, до самих струн душі кожної людини. Це справжнє мистецтво на глибокому містичному рівні. Gabriele Denaro - справжній віртуоз. Він - людина, яка змусить відчувати музику душею та тілом. Його чарівні мелодії  дозволять доторкнутися до світу справжньої гармонії та внутрішнього спокою.

Аутогенний тренінг в Києві під найбільшим проекційним куполом

Аутогенний тренінг, під найбільшим куполом країни, дозволить подивитися на щоденну буденність по-новому, побачити яскраве різнобарв’я вашого життя та надихнутися на нові звершення. Київський планетарій дарує унікальне шоу, свідками якого можете стати саме ви, концерт, який охоплює релакс-шоу, ароматерапію та незабутні проекції під найбільшим куполом Європи.

Ваша корзина