ОРГАННІ ШОУ В КИЇВСЬКОМУ ПЛАНЕТАРІЇ – ВЕЛИЧНИЙ ОРГАН В УКРАЇНІ – СЕМПЛИ ОРГАНУ З СОБОРУ NOTRE DAME DE PARIS В КИЄВІ

ТАКЕ НЕ МОЖНА ПРОПУСТИТИ

ВИ ЗМОЖЕТЕ

Почути звуки самого відомого органа Європи

Подивитися проекції на куполі планетарію

Відчути запаморочливі емоції повного занурення

НАЙБІЛЬШИЙ В УКРАЇНІ – СЕМПЛОВАНИЙ ОРГАН СОБОРУ NOTRE DAM DE PARIS У КИЄВІ

Музика у живому виконанні величного органу придає нові барви до культурного життя столиці. Вже рік Київський Планетарій тішить своїх гостей унікальним музично-візуальним шоу!

ЗВІДКИ В КИЇВСЬКОМУ ПЛАНЕТАРІЇ ОРГАН?

Eclectic Sound Orchesra придбав цінний і особливий інструмент: пульт фірми Johanus, який, через власне програмне забезпечення, відтворює всі регістри найвідомішого в світі великого романтичного органу Notre Dam De Paris (Нотр-Дам Де Парі).

Орган побудований у 1402 році
7400 труб від 3 мм до 18 м
110 регістрів (інструментів)

«Теорія великого Баха» – органна музика, яка об’єднує землю з космосом

27.09.2020 19:30

Орган в планетарії звучить ще більш загадково і містично. Особливо, якщо ви слухаєте найбільший орган в Україні. Його потужне звучання під сюрреалістичні пейзажі і космічні проекції на величезному куполі наблизять кожного слухача до дивовижного світу великого композитора - Йоганна Баха. Великий майстер поліфонії в повній мірі розкриє свої кращі сторони в цьому музично-пізнавальному шоу. Концерт не має вікових обмежень і буде до душі всім, хто тяжіє до нових вражень і знань.

КУПИТИ КВИТОК
ДЕТАЛЬНІШЕ

Органне шоу «Інтерстеллар» – подорож у міжгалактичну даль

03.10.2020 19:30

Прекрасне і незабутнє космічне шоу в Київському Планетарії. Орган України представить найкращі хіти класичної музики під космічні проекції найбільшого купола країни. У шоу буде використана електронна семплована версія органу Notre Dam De Paris.

Якщо в найближчих планах у Вас не заплановано відвідання собору Паризької Богоматері, тоді ви зобов'язані відвідати Київський Планетарій. Тільки тут Ви зможете насолодитися органними шлягерами. Родзинка шоу - сюїта з кінофільму «Інтерстеллар».

КУПИТИ КВИТОК
ДЕТАЛЬНІШЕ

“Кінорганум” в Київському Планетарії!

COMING SOON

Вперше в Україні на одному концерті зібрані всі кращі хіти для органу в ансамблі з семлером, драм-машиною та роялем. Глядач порине у світ «Гри Пристолів», спуститься до катакомб «Фантома Опери», відчує містичність гармоній «Ангелів та Демонів» і побуває у глибинах космосу фільму «Інтерстеллар». Також у концерті-перформансі прозвучать відомі мелодії із фільмів «Сутінки» та «Амелі». «Кінорганум» - це концерт для прихильників інструментальної музики в стилі «епік».

КУПИТИ КВИТОК
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ваша корзина