Орган в Планетарії

Проекції 360°

До найближчого старту залишилося

КВИТКИ ВІД 550 ГРН

Класика в Київському Планетарії – неперевершене шоу «Теорія великого Баха»

Справжня гармонія душевного спокою - це музика Баха

Що ж Київський Планетарій готовий запропонувати цього разу?

«Теорія Великого Баха» - сучасний органний концерт в Київському планетарії. Найкращий, найбільший семплований орган в Україні, до якого входить 120 регістрів (інструментів), а це, на хвилиночку, еквівалентно акустичному органу, більше, ніж на 12000 труб. Київський Планетарій дарує неперевершене дійство , яке здатне зачарувати своєю мелодичною гармонією . Шоу гармонізується поєднанням музики та чаруючих проекцій під куполом Київського Планетарію.

«Теорія Великого Баха» – це фундаментальна, глибока, музична спадщина, від 17 століття і до сьогодення. Музичний вплив відомого композитора Йоганна Себастьяна Баха позначився на якісному розвитку музичної культури населення. Слухачі незрівняного шоу, окрім музики Баха зможуть почути : Альбіноні, Вівальді, Регера, Мусоргського, Гільмана, Назарова.
Якщо Всесвіт народився від великого вибуху, то завдяки Баху утворилася справжня традиційна музична культура.

Про творців музичної феєрії

За органним пультом – відома органістка, народна артистка України, солістка Національного будинку органної та камерної музики України – Ірина Калиновська. Веде насичене концертне життя, виступає у Франції, Італії, Великій Британії, Німеччині, Швейцарії, Фінляндії, Польщі, Словаччині, Хорватії, Словенії, США та країнах колишнього Радянського Союзу.

У 2001 році брала участь у концерті для Папи Римського Іоанна Павла ІІ, що проходив у Sala Nervi у Ватикані.

Ірина Калиновська грала на найвідоміших та найвеличніших органах світу, серед яких зокрема: відомий орган собору Notre Dam De Paris у Парижі, орган Домського собору у Ризі, Duomo di Firenze, Dom zu Speyer, Dom zu Munster та iн.

Значну увагу виконавиця приділяє пропаганді творів українських композиторів.

Відомий піаніст-імпровізатор – Влад Солодовніков, неодмінно зачарує глядачів технікою гри. Його мета – довести, що справжня музика дуже різнобічна.

Відома музикантка – Олена Болюх, здатна показати справжню велич органної музики. Вона змусить повірити в містичність справжніх звуків. Про багатогранність виконавиці говорить її багатошаровий репертуар - починаючи від XVI-XVII ст., епохи Відродження, бароко, романтизму до музичних творів сучасних авторів.

РЕПЕРТУАР

І. С. Бах. Фантазія і фуга ля-мінор

І. С. Бах. Адажіо

Т. Альбіноні Адажіо соль-мінор

І. С. Бах. Хоральна прелюдія "Кличу до тебе, Господи"

І. С. Бах - А. Вівальді. Концерт ля мінор

Ж. А. Ален Літанії

М. Регер. Інтодукція і пасакалія ре-мінор

А. Гільман. молитва

В. Назаров. Токата з «Білої симфонії"

М. Мусоргський. "Баба-Яга" і "Богатирські ворота" з циклу "Картинки з виставки"

КУПИТИ КВИТОК НА КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

До найближчого старту залишилося

КВИТКИ ВІД 550 ГРН

ОРГАННА МУЗИКА ПІД КУПОЛОМ ПЛАНЕТАРІЮ

Кожен глядач зможе насолодитися незрівнянним органним шоу і відчути масштаб та велич цього музичного інструмента. Завдяки супроводжуючим проекціям на куполі Київського Планетарію, глядачі поринуть у світ дивовижного звучання музики. Теорія Великого Баха - це не просто музичне шоу, це відтворення культових шедеврів, починаючи з 17-го століття і до сьогоднішнього дня. Музичне шоу пройде під егідою творчості великих композиторів, серед яких: Бах, Альбиноні, Вівальді, Регера, Мусоргський, Гільман, Ален та Назаров. Всі ці автори вплинули на зародження нового музичного шоу.

Ваша корзина