Орган в Планетарії

Проекції 360°

До найближчого старту залишилося

КВИТКИ ВІД 550 ГРН

Класика в Київському Планетарії – неперевершене шоу «Теорія великого Баха»

Справжня гармонія душевного спокою - це музика Баха

Що ж Київський Планетарій готовий запропонувати цього разу?

«Теорія Великого Баха» - сучасний органний концерт в Київському планетарії. Найкращий, найбільший семплований орган в Україні, до якого входить 120 регістрів (інструментів), а це, на хвилиночку, еквівалентно акустичному органу, більше, ніж на 12000 труб. Київський Планетарій дарує неперевершене дійство , яке здатне зачарувати своєю мелодичною гармонією . Шоу гармонізується поєднанням музики та чаруючих проекцій під куполом Київського Планетарію.

«Теорія Великого Баха» – це фундаментальна, глибока, музична спадщина, від 17 століття і до сьогодення. Музичний вплив відомого композитора Йоганна Себастьяна Баха позначився на якісному розвитку музичної культури населення. Слухачі незрівняного шоу, окрім музики Баха зможуть почути : Альбіноні, Вівальді, Регера, Мусоргського, Гільмана, Назарова.
Якщо Всесвіт народився від великого вибуху, то завдяки Баху утворилася справжня традиційна музична культура.

За органним пультом – відома органістка, народна артистка України, солістка Національного будинку органної та камерної музики України – Ірина Калиновська. Веде насичене концертне життя, виступає у Франції, Італії, Великій Британії, Німеччині, Швейцарії, Фінляндії, Польщі, Словаччині, Хорватії, Словенії, США та країнах колишнього Радянського Союзу.

У 2001 році брала участь у концерті для Папи Римського Іоанна Павла ІІ, що проходив у Sala Nervi у Ватикані.

Ірина Калиновська грала на найвідоміших та найвеличніших органах світу, серед яких зокрема: відомий орган собору Notre Dam De Paris у Парижі, орган Домського собору у Ризі, Duomo di Firenze, Dom zu Speyer, Dom zu Munster та iн.

Значну увагу виконавиця приділяє пропаганді творів українських композиторів.

Відома музикантка – Олена Болюх, здатна показати справжню велич органної музики. Вона змусить повірити в містичність справжніх звуків. Про багатогранність виконавиці говорить її багатошаровий репертуар - починаючи від XVI-XVII ст., епохи Відродження, бароко, романтизму до музичних творів сучасних авторів.

За органним пультом - талановитий український органіст Станіслав Калінін. Соліст Харківської обласної філармонії (органіст, піаніст-концертмейстер, клавесиніст), лауреат міжнародного конкурсу.

З 1999 року почав регулярно виступати з концертами як піаніст Харківської обласної філармонії, як органіст - з 2002. В 2006 - 2008рр. був художнім керівником Будинку органної та камерної музики Харківської обласної філармонії.

Неодноразово був відзначений дипломами як кращий концертмейстер на міжнародних конкурсах в Угорщині (м. Варпалота), Росії (Москва, Нижній Новгород), Білорусі (Мінськ), Україна (Київ, Львів, Харків). Володар I премії на Міжнародному конкурсі ім. С. Прокоф'єва в номінації «камерно-інструментальний ансамбль» (м. Маріуполь, 2000), стипендіат Вагнера фестивалю в м. Байройт (Німеччина, 2002).

Активно концертує по Україні, Молдові (Кишинів), Польщі (Познань), Німеччини (в т.ч. Мейсенський Собор, 2010), Китаї (Великий Театр Ханчжоу, 2013), США (в т.ч. Національний Собор Вашингтона, 2015) . У травні 2010р. брав участь у Фестивалі «Українська весна в Польщі» (м.Познань). Брав участь в різноманітних майстер-класах. Виступає як соліст-органіст, клавесиніст і піаніст з симфонічними та камерними оркестрами.

Відомий піаніст-імпровізатор – Влад Солодовніков, неодмінно зачарує глядачів технікою гри. Його мета – довести, що справжня музика дуже різнобічна.

Солістка

Органним мистецтвом Валерія Балаховська захопилася в музичній школі, де юна піаністка відвідувала факультатив народного артиста України В.Кошуби.

З 1992 року Валерія Балаховська - солістка Національного будинку органної та камерної музики України.

Техніку органного виконавства Валерія Балаховська удосконалювала у відомих зарубіжних музикантів: професора Вищої музичної школи Е. фон Камеке (Німеччина), в якого прослухала повний курс виконавської майстерності «Академія старовинної музики», професорів Ф.Клінди (Словаччина)Б.Біллетера (Швейцарія)Й.Труммера (Австрія).

Завдяки філігранному володінню мистецтвом барокової артикуляції, яскравій емоційності та бездоганній техніці навіть добре відомі твори в інтерпретації органістки набувають оригінального звучання. До свого репертуару вона включає як взірці світової класики, так і маловідомі твори, доробки сучасних композиторів; виступає в ансамблях, дитячими колективами.

РЕПЕРТУАР

Й. С. Бах - Пассакалія до мінор

Й. Пахельбель - Чакона фа мінор

Й. С. Бах - Концерт ля мінор в 3-х частинах (за Вівальді)

Й. С. Бах - Педальне соло

М. Дюпре - Прелюдія і фуга соль мінор

Й. С. Бах - Хоральна прелюдія "Гряде язичників Спаситель''

Х.- А. Штам - Рондо в латинському стилі

Й. Боне - Концертні варіації

 

РЕПЕРТУАР

І. С. Бах. Я кличу до Тебе, Господи

І. С. Бах. Фантазія і фуга соль мінор

А. Вівальді - І. С. Бах. Концерт ре мінор, 2-3 чч.

О. Мессіан. "Ісус приймає страждання" з Дев'яти медитацій на Різдво Господнє

Ж. А. Ален. Літанія

Й. Райнбергер. "Кантилена" з органної сонати # 11

М. Регер. Інтродукція та пасакалія ре мінор

Р. Шуман. Дві фуги на ім'я BACH

Ф. Ліст. Фантазія і фуга на тему BACH

Й. С. Бах. Фантазія соль мажор

Й. С. Бах. Адажіо ля мінор

Й. С. Бах. Пасакалія до мінор

Й. Пахельбель. Канон ре мажор

П. Д'Акоста. Святковий марш

А. Брукнер. Інтродукція та фуга до мінор

Й. С. Бах. Хоральна прелюдія "Я кличу до тебе, Господи"

Ф. Ліст. Прелюдія та фуга на тему В-А-С-Н

В. Назаров. Гефсиманія, Токката

І. С. Бах. Фантазія і фуга ля-мінор

І. С. Бах. Адажіо

Т. Альбіноні Адажіо соль-мінор

І. С. Бах. Хоральна прелюдія "Кличу до тебе, Господи"

І. С. Бах - А. Вівальді. Концерт ля мінор

Ж. А. Ален Літанії

М. Регер. Інтодукція і пасакалія ре-мінор

А. Гільман. молитва

В. Назаров. Токата з «Білої симфонії"

М. Мусоргський. "Баба-Яга" і "Богатирські ворота" з циклу "Картинки з виставки"

КУПИТИ КВИТОК НА КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

До найближчого старту залишилося

КВИТКИ ВІД 550 ГРН

ОРГАННА МУЗИКА ПІД КУПОЛОМ ПЛАНЕТАРІЮ

Кожен глядач зможе насолодитися незрівнянним органним шоу і відчути масштаб та велич цього музичного інструмента. Завдяки супроводжуючим проекціям на куполі Київського Планетарію, глядачі поринуть у світ дивовижного звучання музики. Теорія Великого Баха - це не просто музичне шоу, це відтворення культових шедеврів, починаючи з 17-го століття і до сьогоднішнього дня. Музичне шоу пройде під егідою творчості великих композиторів, серед яких: Бах, Альбиноні, Вівальді, Регера, Мусоргський, Гільман, Ален та Назаров. Всі ці автори вплинули на зародження нового музичного шоу.

Ваша корзина