Київський планетарій – найбільший планетарій України

Унікальні світло-музичні вистави 360°

Абсолютно нове сприйняття музики з ефектом повного занурення

Найбільший в Україні купол для проекцій - 830 м2

Унікальна проекційна система нового покоління - 360°

Спеціальні умови для колективів

Музичне шоу «PIANO SPACE» – рояль під зоряним небом Київського Планетарію!

11.02.2022 19:30

Ніщо так не розтоплює серце, як звучання великого роялю та чарівної флейти. Його витончена музика заглядає в найпотаємніші куточки душі.

Музика фортепіано завжди виштовхує на поверхню позитивні емоції. Для кожного це щось своє. Важливе, по-особливому близьке, інтимне.

Космічне шоу «PIANO SPACE» перетворюється в справжній багатовимірний концерт, завдяки новітнім технологіям Київського Планетарію та проекційному шоу у форматі  360°.

КУПИТИ КВИТКОК
ДЕТАЛЬНІШЕ

Органне шоу «Інтерстеллар» – подорож у міжгалактичну даль

25.02.2022 19:30

Прекрасне і незабутнє космічне шоу в Київському Планетарії. Орган України представить найкращі хіти класичної музики під космічні проекції найбільшого купола країни. У шоу буде використана електронна семплована версія органу Notre Dam De Paris.

Якщо в найближчих планах у Вас не заплановано відвідання собору Паризької Богоматері, тоді ви зобов'язані відвідати Київський Планетарій. Тільки тут Ви зможете насолодитися органними шлягерами. Родзинка шоу - сюїта з кінофільму «Інтерстеллар».

КУПИТИ КВИТОК
ДЕТАЛЬНІШЕ

“Кінорганум” в Київському Планетарії!

05.03.2022 19:30

Вперше в Україні на одному концерті зібрані всі кращі хіти для органу в ансамблі з семлером, драм-машиною та роялем. Глядач порине у світ «Гри Пристолів», спуститься до катакомб «Фантома Опери», відчує містичність гармоній «Ангелів та Демонів» і побуває у глибинах космосу фільму «Інтерстеллар». Також у концерті-перформансі прозвучать відомі мелодії із фільмів «Сутінки» та «Амелі». «Кінорганум» - це концерт для прихильників інструментальної музики в стилі «епік».

КУПИТИ КВИТОК
ДЕТАЛЬНІШЕ

«Теорія великого Баха» – органна музика, яка об’єднує землю з космосом

18.03.2022 19:30

Орган в планетарії звучить ще більш загадково і містично. Особливо, якщо ви слухаєте найбільший орган в Україні. Його потужне звучання під сюрреалістичні пейзажі і космічні проекції на величезному куполі наблизять кожного слухача до дивовижного світу великого композитора - Йоганна Баха. Великий майстер поліфонії в повній мірі розкриє свої кращі сторони в цьому музично-пізнавальному шоу. Концерт не має вікових обмежень і буде до душі всім, хто тяжіє до нових вражень і знань.

КУПИТИ КВИТОК
ДЕТАЛЬНІШЕ

Імпровізатор. Подорож крізь епохи

COMING SOON

Непересічне музичне шоу «Імпровізатор – подорож крізь епохи» під куполом Київського Планетарію, - це ексклюзивне, захоплююче дійство.

Подорож крізь епохи -  від доби Бароко до фріджазу, від фолк-мотивів до музики мінімалізму.

Концерт буде цікавий широкому загалу, адже ця музика проживе лише мить. Орган та рояль занурять слухача у вир творчих алюзій та зроблять подорож крізь епохи справжньою естетичною подію.

КУПИТИ КВИТОК
ДЕТАЛЬНІШЕ

Оркестр, який зазвучить по-новому – «Jazz-Pop-Rock»

COMING SOON

Оркестр - це зовсім не нудно! У Київському планетарії під ритми світових хітів у виконанні Eclectic Sound Orchestra захочеться танцювати. А 800-метрові проекції доповнять ритми «Металіки», «Рамштайн», Мадонни, Леді Гага, Стінга і інших виконавців, які творять музичну історію нашого часу. «Jazz-Pop-Rock» - для тих, хто любить музику в самих різних її звучаннях, хто любить неординарність і просто для поціновувачів якісного інструменталу в новій інтерпретації. Улюблене шоу для будь-якого віку.

КУПИТИ КВИТОК

ДЕТАЛЬНІШЕ

Оркестр в Планетарії: шоу музики і світла

COMING SOON

Немає сумнівій, що відвідати концерт boysband-оркестра приємно для вух і для очей. Та ефект від заходу значно підсилюється, коли все відбувається у зоряній залі Київського Планетарію. Величні проекції, захоплююча атмосфера і тільки кращі хіти зроблять Cinematic Symphony не просто концертом, а одним з найбільш захоплюючих шоу у вашому житті. Тільки тут вас порадують класикою у ритмічній обробці, світовими релакс хітами і, звичайно ж, музикою з кінофільмів. Покваптеся купити білети на найбільш блискуче шоу оркестра.

КУПИТИ КВИТОК
ДЕТАЛЬНІШЕ

«Анти-челло шоу» – симбіоз класичної музики і року

COMING SOON

Стас Факете – відомий віолончеліст, імпровізатор, композитор та віртуоз. В його руках віолончель отримує зовсім інше, незвичне звучання.

Потужні плей-беки, блискучі сольні партії та масштабні проекції космосу на куполі Планетарію, вводять публіку в трансцендентний стан.

Використання сучасних пристроїв дозволяє витягнути з класичної віолончелі небувалі відтінки й фарби на музичне полотно. Концерт буде цікавий любителям важкого року, фанатам інструменталу та живого виконання.

КУПИТИ КВИТОК
ДЕТАЛЬНІШЕ

ДУДУК – Душа Абрикосового Дерева

COMING SOON

Колектив KARO створює неймовірну космічну музику, яка, по-справжньому, направить вас у космічні світи. Допоможуть їй у цьому 3D-проекції на одному з найбільш масштабних куполів Європи. Прониклива музика KARO  разом з потойбічним світом проекцій Київського Планетарію поєдналися в одне шоу – «Дудук – Душа абрикосового дерева».

Ця програма не залишить нікого байдужим, бо музичний проект KARO творить енергетично заряджену музику, яка потрапляє в самі потаємні куточки вашої душі.

КУПИТИ КВИТОК
ДЕТАЛЬНІШЕ

“Світи маленького принца” – музичний аудіо-спектакль

COMING SOON

Для всіх шанувальників творчості відомого французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері пройде аудіо-візуальний спектакль авторської музики за казкою «Маленький принц». Голоси Дмитра Хоркіна та Ірини Грей! Добра і повчальна, хвилююча і захоплююча історія під чарівний музичний супровід Олексія Ревенко. «Білий маг музики» - саме так охрестили музику композитора, який у складі свого тріо виконує авторські твори під масштабні проекції під куполом Київського Планетарію. Казка для дітей від 7 до 97 років!

КУПИТИ КВИТОК

ДЕТАЛЬНІШЕ

Унікальне музичне арома-шоу в Україні

COMING SOON

«Парфумер» - перший аутогенний тренінг, який поєднаний з ароматерапією, релакс-шоу і тонкою мелодійністю музики живого оркестру. Тільки в Київському Планетарії глядачі можуть повністю зануритися в світ проекцій під живе виконання оркестру, а також відпочити і отримати масу незабутніх емоцій під супровід ароматичних інсталяцій. Ароматерапія буде здійснена завдяки обладнанню компанії Midsun. Такого ви ще не бачили! Справжнє естетичне задоволення, для людей які хочуть розслабитися від швидкого потоку життя.

КУПИТИ КВИТОК
ДЕТАЛЬНІШЕ

Органне шоу-апокаліпсис «STALKER»

COMING SOON

Музична експедиція до маловідомих, часто небезпечних для людського життя місць. Проекційна шоу-програма «STALKER» є провідником у атмосферу руйнівних подій людської діяльності.

Повнокупольне 3D-шоу у форматі 360 перетворює «STALKER» у концерт-роздум, демонструючи природні катаклізми, які трапляються у разі техногенного впливу людства на природні стихії.

Атмосфера органного шоу «STALKER» несе просвітницьку місію через мистецтво. 

КУПИТИ КВИТОК
ДЕТАЛЬНІШЕ

Київський планетарій - естетичний рай, для цінителів прекрасного!

Київський Планетарій-місце відкриттів і внутрішньої гармонії, місце дотику звуку до душі! Тільки тут кожен зможе насолодитися органною, класичною музикою і зануритися в незабутній світ пригод. Наші шоу - це кросовер змішаних стилів, технологій і подій! Тільки в Київському Планетарії за найкращу, доступну ціну ви не тільки зможете намилуватися проекціями під найбільшим куполом країни, а й побуваєте на одному з феєричних шоу.

Захоплюючий світ незабутніх подорожей в Київському Планетарії

Ми зробимо все, щоб переконати вас у тому, що органна музика - це не нудно! Завдяки нашим чарівним шоу ви потрапите в захоплюючий світ незабутніх подорожей, почуєте найкращі хіти великих композиторів класичної музики, і зануритеся в  захоплюючу реальность!

Шоу майбутнього: легко про важливе

Київський планетарій - це шоу майбутнього. Чому? Все дуже просто, ми прагнемо не тільки дати вам  оцінити величину, широту і глибину космічної далі, а й задіяти ваші інші рецептори. Ми обіцяємо, що кожен зможе вибрати якесь шоу для себе, або навіть піти на всі відразу! Кожне дійство подарує тільки найкращі враження і надовго залишиться в пам'яті відвідувачів. Наші супершоу будуть цікаві для абсолютно будь-якої вікової категорії. Ми легко і просто розповімо вам про складне і важливе.

Рай на землі

Ми переконані, що навіть якщо ви не є затятим шанувальником органної музики, ви не можете пропустити шоу Київського Планетарію. Ми зробили все: зібрали кращих музикантів, створили електронну обробку класичної музики, відібрали найвідоміші хіти, щоб саме Ви подивилися на класичну музику по-іншому! Ну а для тих, хто є любителем і цінителем класичної музики, Київський Планетарій стане раєм на Землі. Наші шоу здатні підносити вгору, дарувати безліч позитивних емоцій і радувати кожного, хто одного разу переступить поріг Планетарію. Навіть найвідоміші кінохіти підвладні нам і завдяки кращим органістам зазвучать незвично, сучасно і неперевершено.

Захоплююче проведення часу

Якщо ви не знаєте, як цікаво і з очевидною користю провести вільний час, а банальні театри і кінотеатри вам набридли, пропонуємо заглянути в найдивніше, наймістичніше і просто чаруюче місце в Україні - Київський Планетарій!

Шедеври класичної музики, світлові шоу, релакс-шоу, ароматичні шоу і багато іншого чекає всіх відвідувачів Планетарію! Швидше дивіться афішу, щоб вибрати найцікавіше для вас шоу і зануритися у фантастичний і не зовсім реальний світ класичної , інструментальної музики!

Ваша корзина