Київський планетарій – найбільший планетарій України

Унікальні світло-музичні вистави 360°

Абсолютно нове сприйняття музики з ефектом повного занурення

Найбільший в Україні купол для проекцій - 830 м2

Унікальна проекційна система нового покоління - 360°

Спеціальні умови для колективів

Музичне шоу «PIANO SPACE» – рояль під зоряним небом Київського Планетарію!

23.02.2024 19:30

Ніщо так не розтоплює серце, як звучання великого роялю та чарівної флейти. Його витончена музика заглядає в найпотаємніші куточки душі.

Музика фортепіано завжди виштовхує на поверхню позитивні емоції. Для кожного це щось своє. Важливе, по-особливому близьке, інтимне.

Космічне шоу «PIANO SPACE» перетворюється в справжній багатовимірний концерт, завдяки новітнім технологіям Київського Планетарію та проекційному шоу у форматі  360°.

КУПИТИ КВИТКОК
ДЕТАЛЬНІШЕ

Органне шоу «Інтерстеллар» – подорож у міжгалактичну даль

25.02.2024 19:30

Прекрасне і незабутнє космічне шоу в Київському Планетарії. Орган України представить найкращі хіти класичної музики під космічні проекції найбільшого купола країни. У шоу буде використана електронна семплована версія органу Notre-Dame De Paris.

Якщо в найближчих планах у Вас не заплановано відвідання собору Паризької Богоматері, тоді ви зобов'язані відвідати Київський Планетарій. Тільки тут Ви зможете насолодитися органними шлягерами. Родзинка шоу - сюїта з кінофільму «Інтерстеллар».

КУПИТИ КВИТОК
ДЕТАЛЬНІШЕ

“Кінорганум” в Київському Планетарії!

16.03.2024 19:30

Вперше в Україні на одному концерті зібрані всі кращі хіти для органу в ансамблі з семлером, драм-машиною та роялем. Глядач порине у світ «Гри Пристолів», спуститься до катакомб «Фантома Опери», відчує містичність гармоній «Ангелів та Демонів» і побуває у глибинах космосу фільму «Інтерстеллар». Також у концерті-перформансі прозвучать відомі мелодії із фільмів «Сутінки» та «Амелі». «Кінорганум» - це концерт для прихильників інструментальної музики в стилі «епік».

КУПИТИ КВИТОК
ДЕТАЛЬНІШЕ

Київський планетарій - естетичний рай, для цінителів прекрасного!

Київський Планетарій-місце відкриттів і внутрішньої гармонії, місце дотику звуку до душі! Тільки тут кожен зможе насолодитися органною, класичною музикою і зануритися в незабутній світ пригод. Наші шоу - це кросовер змішаних стилів, технологій і подій! Тільки в Київському Планетарії за найкращу, доступну ціну ви не тільки зможете намилуватися проекціями під найбільшим куполом країни, а й побуваєте на одному з феєричних шоу.

Захоплюючий світ незабутніх подорожей в Київському Планетарії

Ми зробимо все, щоб переконати вас у тому, що органна музика - це не нудно! Завдяки нашим чарівним шоу ви потрапите в захоплюючий світ незабутніх подорожей, почуєте найкращі хіти великих композиторів класичної музики, і зануритеся в  захоплюючу реальность!

Шоу майбутнього: легко про важливе

Київський планетарій - це шоу майбутнього. Чому? Все дуже просто, ми прагнемо не тільки дати вам  оцінити величину, широту і глибину космічної далі, а й задіяти ваші інші рецептори. Ми обіцяємо, що кожен зможе вибрати якесь шоу для себе, або навіть піти на всі відразу! Кожне дійство подарує тільки найкращі враження і надовго залишиться в пам'яті відвідувачів. Наші супершоу будуть цікаві для абсолютно будь-якої вікової категорії. Ми легко і просто розповімо вам про складне і важливе.

Рай на землі

Ми переконані, що навіть якщо ви не є затятим шанувальником органної музики, ви не можете пропустити шоу Київського Планетарію. Ми зробили все: зібрали кращих музикантів, створили електронну обробку класичної музики, відібрали найвідоміші хіти, щоб саме Ви подивилися на класичну музику по-іншому! Ну а для тих, хто є любителем і цінителем класичної музики, Київський Планетарій стане раєм на Землі. Наші шоу здатні підносити вгору, дарувати безліч позитивних емоцій і радувати кожного, хто одного разу переступить поріг Планетарію. Навіть найвідоміші кінохіти підвладні нам і завдяки кращим органістам зазвучать незвично, сучасно і неперевершено.

Захоплююче проведення часу

Якщо ви не знаєте, як цікаво і з очевидною користю провести вільний час, а банальні театри і кінотеатри вам набридли, пропонуємо заглянути в найдивніше, наймістичніше і просто чаруюче місце в Україні - Київський Планетарій!

Шедеври класичної музики, світлові шоу, релакс-шоу, ароматичні шоу і багато іншого чекає всіх відвідувачів Планетарію! Швидше дивіться афішу, щоб вибрати найцікавіше для вас шоу і зануритися у фантастичний і не зовсім реальний світ класичної , інструментальної музики!