+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

Ми пишаємося тим, що об'єднали в одну команду прогресивних і різнопланових композиторів. Саме тому, Eclectic Sound Orchestra має такий різноманітний репертуар. Створити композицію, написати мелодію для будь-якого складу музикантів і ансамблів, написати пісню або створити аранжування - наша основна робота. Крім концертів, наша музика звучить у фільмах, комп'ютерних іграх та у рекламі. Ми пишаємося, що географія наших замовлень зростає з кожним днем. Зараз це: Китай, Азербайджан, Португалія, Італія, Польща... Все це підтверджує високий рівень робіт наших композиторів, звукорежисерів і аранжувальників.

Також, Eclectic Sound Orchestra уклало стратегічне партнерство з провідним music production в Україні - ScoreStorm, який спеціалізується на записі етнічних інструментів, створенні орієнтальної і кінематографічної музики та звукових ефектах. Робітники даної студії надають послуги представникам важкої сцени з написання оркестрової частини музичного матеріалу.

Порядок робіт при написанні музики «з нуля»

Ви визначаєтесь зі стилем музики, хронометражем композиції. За бажанням надаєте приклади схожих, існуючих композицій.
На наступному етапі ми надаємо варіанти клавірних замальовок майбутньої композиції: головну тему, вокальні партії, варіанти ритмічного пунктиру і т.п. В результаті ми отримуємо остаточний прототип композиції.
На передостанньому етапі Ви отримуєте вже повністю готову мелодію - частину композиції з повним набором інструментів. На цьому етапі можна вносити будь-які  корективи: музичного, ритмічного, тонального плану і т.п.
Фінальний етап передбачає остаточне зведення та, в разі потреби, студійні до-записи живих інструментів, вокалу і т.п. Після цього відбувається фінальне зведення та мастеринг готової композиції.

Скільки коштує написати оригінальну музику?

Це дуже складний і багаторівневий процес, який складно прорахувати заздалегідь. Щоб не плутати наших замовників «почасовками» ми виробили деякі цінові категорії роботи в залежності від складності музичних творів.

ПРОДУКТМіді і клавірні ілюстраціїГотовий трек з частковим використанням музикантів (до 5 чол.)Готовий трек з частковим використанням
музикантів (від 5 до 10 чол.)
Готовий трек із записами симфонічного
оркестру (до 55 чол.)
Саунд-дизайн відео-матеріалу
Від 5 до 10 хв.25 у.о. / хв50 у.о. / хв100 у.о. / хв--
Від 10 до 30 хв20 у.о. / хв45 у.о. / хв80 у.о. / хв-30 у.о. / хв
Від 30 до 60 хв.18 у.о. / хв40 у.о. / хв75 у.о. / хв100 у.о. / хв25 у.о. / хв
Понад 60 хв.15 у.о. / хв30 у.о. / хв60 у.о. / хв100 у.о. / хв20 у.о. / хв

Даний тип розцінок НЕ ВКЛЮЧАЄ:

Оренду студії (за потребою).

Оренду оркестру і /або вокалістів, оплату окремих інструменталістів.

Покупку окремих звукових ефектів з необхідними правами і ліцензіями.

Даний  тип розцінок передбачає передачу ВСІХ АВТОРСЬКИХ І СУМІЖНИХ ПРАВ на композицію замовнику зі збереженням авторства. При відмові від авторства на композицію діє націнка 200% на існуючий прайс, якщо інше не передбачено окремими договорами і умовами композитора.

Оформлення авторських прав на музику в Україні та за кордоном

Ми дотримуємося законів з авторських прав і працюємо в правовій площині з замовниками і нашими композиторами, звукорежисерами та виконавцями. Ми офіційно реєструємо авторські права в установленому порядку як на українському, так і на міжнародному рівні. Ми маємо зареєстровану юридичну особу в Україні і працюємо виключно за договором. Мінімальне замовлення по виробництву авторської, ексклюзивної музики становить 500 у.о. Ви завжди можете вибрати і придбати права на вже готові наші композиції.