+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

Оркестр для свята

Хто і як створює Eclectic Sound Orchestra

Наші контакти:

[email protected]

+38(050) 351 85 25

Сергій Лихоманенко - головний диригент і творець Eclectic Sound Orchestra

Музикант, український диригент симфонічного оркестру, головний організатор експериментальних оркестрів Eclectic Sound Orchestra і Kiev Grand Classic.

Ідейний натхненник створення нових музичних стилів на межі електронного звуку і традиційних інструментів. Разом з командою композиторів, звукорежисерів і музикантів, Сергій культивує напрямки музичної еклектики. Зараз він працює над розвитком міжнародної продакшн-студії Eclectic Sound Orchestra для створення якісної музики на міжнародному рівні. Постійно здійснює музичні записи з використанням симфонічного оркестру і сучасних інструментів.  Нинішня географія замовників Лихоманенко: Азербайджан, Китай та Швейцарія.

У 2016 році Сергій Лихоманенко виступив в якості музичного продюсера українського фільму «Чунгул». У 2017 році був запрошений на аналогічну посаду в кінострічку «Великий бій» українсько-німецького виробництва.

Активно веде благодійну діяльність з підтримки молодих музикантів. Курирує фестиваль підтримки молодих виконавців «Таланти нації», заснований ним же в 2012 році. Мріє створити перший державний молодіжний оркестр в Києві. Ярий пропагандист української музики. Член президії Всеукраїнської асоціації джазу.

Тетяна Драник – диригент оркестру та член художньої ради Eclectic Sound Orchestra

Тетяна – українська диригентка та артистка, яка стрімко вривається в сучасний музичний світ. В своїй роботі використовує принципи еклектичності: поєднує класичні техніки із сучасними мистецькими тенденціями. Як оркестровий диригент проявила себе у роботі з Eclectic Sound Orchestra, спільна робота з яким стала новим витоком розвитку як колективу, так і Тетяни.

Наразі вона постійний диригент проєктів телеканалу Україна «Музична платформа України». Бере участь у реалізації проєктів за підтримки Українського культурного фонду та Європейського дому. Веде активну просвітницьку роботу серед молодого покоління як педагог одного із столичних навчальних закладів.

З 2021 року займає посаду члена правління ГО «Національна спілка диригентів України».

Андрій Бондар – виконавчий директор оркестру

Арт-продюсер, який вже реалізував понад 200 концертних виступів оркестру ESO у Києві, Харкові, Львові, Рівному.

Були реалізовані такі музич проекти та музичні шоу-програми

  • «Кінорганум»;
  • Ароматично-оркестрове шоу «ПАРФУМЕР»;
  • «Анти-челло шоу»;
  • «Опера під зоряним небом»;
  • «Star Sound - Сinematic Symphony»
  • тощо.

Протягом останніх 3 років координуває роботу оркестру під час записів проєктів Українського культурного фонду серед яких «Фолк Билиця в царині джазу», «Код Косенка: втрачені партитури», «Українка 1.5.0» та інші.

З 2021 року був обраний на посаду голови правління ГО «Національна асоціація оркестрів України».

Євген Герзанич – технічний директор

Євген займається створенням світлових проєкцій для сценічних шоу оркестру, зокрема у FullDome та VR-форматах. Координує роботу всіх технічних служб колективу.  Консультант з технічних питань музичної діяльності Київського та Харківського планетаріїв.

З 2020 року бере участь як відеохудожник у проектах за підтримки Українського культурного фонду.

Керівник органного напряму діяльності колективу. Учасник всіх органних шоу в якості головного виконавця та асистента органіста. З 2021 року займає посаду голови правління ГО «Національна гільдія органістів України».

Євгеній Жаку - керівник напрямку оркестрової композиції Eclectic Sound Orchestra

Музикант, композитор, оркестратор, органіст і клавішник. Керівник композиторського напрямку Eclectic Sound Orchestra.

Закінчив навчальний заклад по класу органа (професійний інструмент) і фортепіано (факультатив). За сумісництвом органний майстер.

Створює різнопланову музику до фільмів, серіалів, пісень, авторську музику для різноманітних заходів, особливо з використанням симфонічного оркестру різних складів.

У творчості є органна, фортепіанна музика, а також музика для симфонічного оркестру.

Стилістика творів тяжіє до французької романтики. Його музичній мові часто притаманні елегантність і романтичність в гармонійному і мелодійному плані.

Влад Солодовников - композитор та оркестратор Eclectic Sound Orchestra

Композитор, клавішник, вокаліст, історик музики. Закінчив факультет теорії та історії музики і фортепіано. Зараз проходить навчання на факультеті композиції та оркестровки в Харківському Національному університеті мистецтв ім. І.П.Котляревського.

Працює в жанрі академічної та естрадної музики. У творчості спостерігається змішання неоромантичних  і фольклорних звучань . У своєму творчому портфоліо має різні твори як для оркестру, так і для інших змішаних ансамблів, вокалістів і хорів.

Михайло Новік - концертмейстер та інспектор оркестру Eclectic Sound Orchestra

Музикант, концертний виконавець, артист камерного ансамблю, артист оркестру (скрипка). Концертмейстер основного складу ESO, член художньої ради колективу. З відзнакою закінчив Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського. Грає різнопланову музику від класики до сучасності. Його грі притаманна легкість і неповторність, скрипка Михайла відображає весь спектр людських емоцій і жодного слухача не залишає байдужим.

Гра Михайла Новіка залишає по собі безліч теплих надій і бурхливих спогадів, що є як рушійною силою до дій, так і простою романтичною меланхолією.

Михайло Новік співпрацює з провідними оркестрами України. Активно гастролює по світу. З 2018 року він є першою скрипкою і концертмейстером Київського національного академічного театру оперети.

Данець Ганна – координатор міжнародних проєктів оркестру Eclectic Sound Orchestra

Ганна – сучасна, творча виконавиця, соліста-інструменталіста (інструмент флейта). Навчалася в музичному училищі ім Лисенка у м Полтава, де працювала протягом 3 років в КП МДО «Полтава». Закінчила НМАУ ім Чайковського та отримала освітній ступінь бакалавра. Активно працює з різними колективами у містах України та за її межами.

Брала участь у створенні та реалізації таких проектів: ароматичне релакс-шоу «Парфумер»; «Піаноспейс: сузір’я Франції»; «Опера під зоряним небом»; світова прем’єра фортепіанного концерту Габріеле Денаро №1 «Український»; перша прем’єра «Фолк билиця в царині джазу» на джазовому фестивалі «Єдність»

Антон Саєнко – головний звукорежисер оркестру, керівник напряму сценічної звукової режисури Eclectic Sound Orchestra

Антон – високопрофільний та затребуваний звукорежисер сучасності. З дитячих років любов до режисури звуку йому прищеплював батько в студії якого час від часу працював хлопець. Родом він з Східної України, а саме із Слов’янську, де проживав до 2015 року. В зв’язку з початком озброєного конфлікту був вимушений переїхати до столиці, де отримав можливість до розвитку справи дитинства – звукорежисури. Багато років пропрацював головним звукорежисером Київського планетарію, наразі ж має декілька власних проєктів, в яких виступає в ролі не тільки звукорежисера та саундпродюсера, а й як соліст-інструменталіст.

На сьогодні з Антоном співпрацює вся сучасна українська естрада, що вкотре показує високопрофесійність нашої команди.

Юрій Яцюк - головний звукорежисер Eclectic Sound Orchestra. Керівник напрямку електронної музики

Аранжувальник, музикант, гітарист. Засновник ScoreStorm Music Production.

Спеціалізується на запису етнічних інструментів, створенні орієнтальної і кінематографічної музики та звукових ефектах.

Його музика використовується для корпоративних презентацій (Mindbox), рекламних роликів (Sterium), короткометражного авторського кіно (Pain), театральних вистав і комп'ютерних ігор (Penumbra: Necrologue).

Надає послуги представникам важкої сцени з написання оркестрової частини музичного матеріалу (Sanatana, Hell: On т.д.).

Валерія Фінікопуло - композитор, аранжувальник, продакшн-продюсер Eclectic Sound Orchestra

Аранжувальник, музикант, вокаліст. Ідейний натхненник ScoreStorm Music Production.

Працює в електронному напрямку музики. Її роботи використовувалися в рекламних роликах і корпоративних відео.

Є голосом таких проектів як Xes Dreams, Dust Heaven.

Пише аранжування для команд металевої сцени (Mournful Gust - For All the Sins).

Записала вокальні партії для кінофільму "Чунгул". Також у фільм увійшли деякі її музичні твори для фортепіано.