Замовити оркестр на весілля

заручини або зізнання в коханні 

 

Замовити оркестр на весілля

заручини або зізнання в коханні

Причини орендувати справжній оркестр

Це престижно та ексклюзивно
Цілком реальний бюджет
Дуже естетично і благородно
Індивідуальний репертуар

З давніх-давен, об'єм і пишність весільного святкування асоціювалися зі статусом і гідністю сімей, що беруть шлюб.

Уявіть, яке вийде весільне відео. Легендарне! Не кажучи вже про саму подію, яка точно не залишить нікого байдужим.

Оркестр на церемонію – розкіш та ексклюзив від 500 у.е.

 • Зустріч гостей
 • Вихід наречених
 • Музичний супровід церемонії
 • Пісня-сюрприз під оркестр
 • Весільний марш
 • Вручення подарунків
 • Супровід банкету
 • Танець молодят

Жива музика на весілля - наші екстраординарні пропозиції

Оренда органа на весілля

Поспішаємо представити вам орган із собору Нотр-Дам де Парі.

Інструмент, під музику якого коронували і вічали правителів Франції і навіть імператора Наполеона, доступний тепер і для вас. Не той самий, зрозуміло, але точна копія всіх його регірстів та семплів.

За допомогою комп'ютерних технологій вони перекочували до тримануального електронного органу Johannus. Унікальність пропозиції - наша перевага. За бажання цей чарівний інструмент звучатиме і у вас.

Як орендувати оркестр на весілля?

Вокальні кавери і танці молодят під оркестр

Пісня від нареченого або нареченої неймовірно хвилюючий та трепетний подарунок. А під акомпонемент оркестру або органу - просто неймовірні враження для нарачених та гостей.

Ми не просто пишемо та виконуємо оркестровку для Вашої пісні, але і допомагаємо її вивчити з професійними тренерами з постановки голосу (за потреби). Зробіть незабутній сюрприз, який запам'ятається на все життя.

Окремо варто згадати танець наречених. Під акомпанемент симфонічного оркестру Ви неодмінно відчуєте себе королями віденського балу. Елегантний вальс, запальне танго, ефектний фокстрот або сучасна хореографія на ваш розсуд. Репертуар вибираєте лише Ви!

Але це ще не все! Ви хочете, щось ще більш екстравагантне та неповторне? Ми допоможемо написати музику для оркестру тілько для Вас. Це буде виключно Ваша мелодія або пісня - гімн нової родини. Студійний запис оркестру може слугувати музичним подарунком та використовуватись для весільного танцювального відео, а партитура передаватись наступним поколінням як раритетний сімейний фоліант.     

Шоу-балет та хор

Для особливо вимогливих Замовників ми маємо цілі шоу-програми з вокалістами, танцівниками, хорами. Це завжди актуально та красиво!

Ресурс симфонічного оркестру дозволяє створити унікальне дійство в єдиному екземплярі, режисером якого будете Ви! Танець балерин на червоній доріжці або вогняна лезгинка, важкий менует або рок-балада. Eclectic Sound Orchestra - колектив з яким можна "створити" неймовірні події та шоу.

Винайняти оркестр на весілля – чому ESO вдалий вибір?

Eclectic Sound Orchestra істотно відрізняється від решти оркестрів. Можна сміливо сказати, що це модифікація, оркестр майбутнього. Але чому?

Ви колись чули поєднання класичної музики з діджейським сетом? Ні? Вам варто спробувати. Якщо ризикнете, то матимете можливість стати одними з першовідкривачів музики завтрашнього дня. Якщо ні, геть діджея, залишимо лише перевірену музику живих інструментів.

З електронною музикою чи ні, але ми, як і раніше, здатні здійснити практично всі ваші музичні мрії. Наш багатогранний оркестр може зіграти майже будь-яку музику у світі. Серед найпопулярніших варіантів:

 • Класика у сучасній обробці
 • Світова естрада у масштабах оркестру
 • Симфонічні рок-хіти
 • Саундтреки до культовий фільмів
 • Квінтесенція джазових хітів
 • Українські народні та естрадні хіти 
 • Лаунж-релакс сет
 • Світовий фольк

Eclectic Sound Orchestra розуміє, що весілля – справа неймовірно відповідальна та хвилююча. Тож з усіма організаційними внутрішніми питаннями ми обіцяємо впоратися самі. Ми самостійно доставимо, підключимо та зіграємо. Вам же пропонуємо просто насолоджуватися легкими класичними мотивами або тим, чому ви надаєте перевагу.

Пропонуємо попередньо переглянути вартість оренди оркестру. Остаточна вартість послуг обговорюється в індивідуальному порядку.