+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

Створення музики на замовлення: пісні, саундтреки, джингли

Дуже часто до нас звертаються виконавці і композитори з замовленнями створити оркестрову частину твору. Зробити обробку пісні або студійний запис живих інструментів оркестру для фонограми. Ми працювали  з відомими телеканалами і студіями для створення пісень таким українським зіркам, як: Надії Мейхер, Світлані Тарабаровїй, Таїсії Повалій, Віктору Павлику, Мілі Нітіч, ​​Тетяні Решетняк, Владу Ситник, Івану Березовському, Ользі Цибульській, групам Ignea та ін.

 

Порядок створення аранжувань і оркестровок

Ви надаєте ваш аудіо матеріал і описуєте побажання. У короткі терміни наші композитори створюють midi-ілюстрації майбутньої композиції. На цьому етапі ми приймаємо правки та побажання і, після фінального затвердження, створюємо остаточну версію. За бажанням і необхідністю, ми проводимо студійні записи «живих» інструментів, зведення та мастеринг фонограми.

Написати музику нотами

Часто для реєстрації авторських прав на музику до нас звертаються композитори з проханням написати ноти і партитуру їх композицій для подальшої реєстрації авторських прав. Це завдання полегшує наявність midi-файлів композиції. У разі їх відсутності, наші фахівці пишуть нотний матеріал «по слуху». Є досвід у написанні авторських композицій, аранжувань і оркестровок, нотних партій для інструменталістів, вокалістів і хору, а також партитур, які вже входять у вартість нашої роботи.

 

Вартість аранжування і оркестровки

Як і в разі написання авторської музики, створення аранжування і оркестровки залежить від багатьох факторів. В середньому робота над однією естрадною піснею до 5 хв. триває близько 5 робочих днів і коштує від 350 до 500 у.о. Детальну калькуляцію, терміни і умови створення Ви можете отримати протягом  24 годин, звернувшись  до нас по e-mail: [email protected] або по телефону: +38 050 3518525. Вас проконсультує особисто художній керівник Eclectic Sound Orchestra Сергій Лихоманенко.