+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

Орган для церемоній - ексклюзивна пропозиція

Eclectic Sound Orchestra пропонує вашій увазі ексклюзивну послугу - оренду церковного органа на весільну церемонію. Традиційно, орган є невід'ємним атрибутом весільного торжества. Ми володіємо одним з 3-х в Україні мобільних органів Johannus. Яскравість, міць і масштаб звучання зроблять весільну церемонію дійством, яке запам'ятається на все життя.

Під чарівні звуки маршу Ріхарда Вагнера з опери «Лоенгрін» батько веде наречену до вівтаря. Тихі ліричні хорали супроводжують промову ведучого церемонії. Після клятви лунають урочисті фанфари маршу Мендельсона - звук наповнює весь простір і молоді виходять до місця зустрічі.  Урочистий «Канон» Йоганна Пахельбеля закінчує хід гостей до центру весільного торжества.

Вартість оренди органу на весілля

Наш трехмануальний орган голландської фірми Johannus opus 35, має автономну акустичну систему і вимагає тільки стандартний тип живлення 220 В. Для церемоній на вулиці ми забезпечуємо замовників генератором. У вартість входить доставка органу, доставка додаткового обладнання, робота органіста, звукотехніка та вантажників. Вартість розрахована за умови транспортування інструменту в радіусі 50 км. від міста Києва. Ціна оренди органу - 650 у.о. Працюємо виключно за раннього бронювання.
Для деталей, телефонуйте +38 050 351 85 25

Доставимо
Підключимо
Зіграємо