+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

Комплекс послуг по запису оркестру: накопичення, зведення, постпродакшн

Команда Eclectic Sound Orchestra пропонує свої послуги для композиторів, виконавців, вокалістів та інших музичних колективів з накопичення, зведення, саунд-дизайну, мастерингу та іншіх робіт з використанням потенціалу симфонічного оркестру, хору, нестандартних ансамблів.

Накопичення звуку

Перед кожним записом ми проводимо репетиції (не менше 6 годин для 1 години виконання), де автори композиції можуть остаточно оцінити її живе звучання, розставити акценти і збалансувати звук. Професійні записи передбачають записи по групах інструментів: струнні, дерев'яні духові, мідні духові та ударні. Ми також маємо студію для проведення записів повним складом (до 100 чол.). Ми забезпечуємо виконавців навушниками, індивідуальними мікрофонами і всім необхідним, щоб провести максимально-ефективне накопичення звуку. Всі дублі накопиченого матеріалу можна оперативно прослуховувати і, як необхідно, прийняти рішення про перезапис. Ефективна і комфортна зміна звукозапису - до 4-х робочих годин на добу. Ми передаємо вихідні записи на окремому носії або через файлообмінники в потрібних форматах без стиснення.

Зведення записів оркестру

Ефективне зведення і пост-продакшн є найголовнішим і найбільш відповідальним моментом при виробництві музики. В Україні небагато професійних звукорежисерів мають досвід у зведенні оркестру при наявності 20+ доріжок запису. Eclectic Sound Orchestra працює з найдосвідченішими фахівцями у даній сфері в Україні з більш ніж 30 річним стажем у сфері звукозапису оркестрової музики. Кінцевий продукт для кіно прослуховується на різних акустичних системах і передається в форматах, які використовуються в сучасному кіновиробництві (DTS) і Dolby Laboratories Inc. (Dolby Digital) 5.1 і 7.1.