Музика, що народжується перед вами

До НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЬ

[wpcdt-countdown id="3581"]

КВИТКИ ВІД 200 ГРН

ВЛАД СОЛОДОВНИКОВ

(фортепіано, орган, синтезатор)

МУЗИЧНА ІМПРОВІЗАЦІЯ У ХАРКІВСЬКОМУ ПЛАНЕТАРІЇ

Неповторне музичне шоу «Імпровізатор - подорож через епохи» під куполом Харківського Планетарію - це ексклюзивне, захоплююче дійство, перший в Україні концерт музично-візуальних імпровізацій, музично-візуальний стрім.

Унікальний виконавець, український композитор, піаніст, органіст - Влад Солодовников – виконає авторські імпровізації на основі ваших улюблених тем Баха, Бетховена, Рахманінова, Чайковського та інших композиторів на фортепіано  та органі. Головною родзинкою заходу є те, що Влад пише музику прямо в процесі виконання. Єдиними орієнтирами є умови, що задані спочатку: стиль епохи, час виконання і проекції, що впливають на процес створення музики в форматі «он-лайн».

Подорож через епохи - це вектори стилістики імпровізації - від епохи бароко до фріджаза, від фолк мотивів до музики мінімалізму.

Концерт буде цікавий широкій публіці, адже це не просто вишукана музика, яка живе лише мить. Це дійство генезису в супроводі абстрактних проекцій, космічних і земних пейзажів. Фортепіано та орган занурить слухача у вир творчих алюзій і зроблять подорож крізь епохи як справжню естетичну подію.

КОМПОЗИТОР ТА СОЛІСТ ШОУ

Влад Солодовников – член художньої ради Eclectic Sound Orchestra, засновник і режисер-постановник театру-студії Bach Alive. Навчався в Полтавському музичному училищі на відділі «теорія музики», вивчав композицію і інструментування у професора В. Мужчиля у Харківському інституті мистецтв ім. І. П. Котляревського.

Працює в жанрі необароко, фьюжн-фолк, академічна електронно-акустична музика, духовна музика (періоду початку ХХ ст.), мінімалізм, антиромантизм.

У творчості простежується вплив стилів Г. Свиридова, Б. Лятошинського, Б. Бартока, І. С. Баха.

Влад Солодовніков пише твори для різних складів, включаючи симфонічну музику, камерно-інструментальну, вокальну, хорову. Автор 2-х літургій, 3-х сюїт для оркестру та електронного інструментарію, Фолк-билиці в царині джазу для змішаного оркестру, антиопери «Пасіони за розумом» (Страсти по рассудку») (лібрето і постановка автора).

Лауреат міжнародного конкурсу композиторів імені Івана Карабиця (Київ), неодноразово – міжнародного конкурсу молодих композиторів імені Левка Ревуцького (Чернігів).

У програмі концерту авторська та імпровізаційна музика (від інтерпретації джазового мейнстріму 30-х років XX століття до сучасних авторських композицій у стилі фолк, фьюжн, інді-рок і джаз).

КУПИТИ КВИТОК НА КОНЦЕРТ АВТОРСЬКОЇ МУЗИКИ

До НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЬ

[wpcdt-countdown id="3581"]

КВИТКИ ВІД 200 ГРН