Орган у кіно

До НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЯ

[wpcdt-countdown id="2050"]

КВИТКИ ВІД 130 ГРН

Будинок Альчевських

(станція метро «Архітектора Бєкєтова»)

Епік-шоу «КІНОРГАНУМ» - оркестр та орган у світовому кінематографі

Вперше в Україні на одному концерті зібрані всі кращі хіти для оркестру, органу та фортепіано. Це епічне шоу, відео-інсталяції та найбільший семплований (комп‘ютерний орган) в Україні, який створений на базі звучання найвідомішого органу Notre Dame de Paris. Після трагічної пожежі у 2019 році це єдина працююча звукова копія цього визначного інструменту у Східній Європі.

Глядач порине у світ «Гри Пристолів», спуститься до катакомб «Фантома Опери», відчує містичність гармоній «Ангелів та Демонів» та побуває у глибинах космосу фільму «Інтерстеллар». Також у концерті-перформансі прозвучать відомі мелодії із фільмів: «Американська історія жахів», «11 друзів Оушена»  та «Амелі». «КІНОРГАНУМ» - це концерт для прихильників інструментальної музики в стилі «епік». Суміш класичного звучання та електронних гармоній, фортепіано та короля інструментів – органу, створять незабутню атмосферу повного занурення у музично-сюжетне полотно.

Вперше, саме у Харкові, на шоу буде використаний відео-ряд, що доповнить відчуття повного занурення.

«Кінорганум» - чудова можливість вперше познайомитися з органною музикою, або ж відкрити нові грані звучання цього вічного інструменту.

Орган Notre Dam De Paris

Органна музика у Харкові зазвучить по-новому завдяки інструменту, в якому програмним методом записали все регістри найвідомішого в світі органу Notre Dam De Paris , а також під звуки якого коронували самого імператора Наполеона. Інструмент не тільки передає звуки цього єдиного в своєму роді органу, а й відтворює унікальну акустику Собору Паризької Богоматері.

Оркестр и солІСТИ

Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» - унікальний і єдиний в Україні музичний колектив такого типу. На сьогодні це чи не єдина площадка для самовираження молоді, що займається класичною музикою. Оркестр - є постійним ініціатором гучних культурних подій в регіоні. Саме на запрошення «Слобожанського» в Україні вперше прозвучала «Червона скрипка» Страдіварі. Саме з колективом оркестру в Харкові виступали кращі музиканти і диригенти світу з США, Великобританії, Німеччини та інших країн.

Продюсер та диригент шоу - київський диригент Сергій Лихоманенко відомий як експериментатор на межі академічної та електронної музики. Засновник оркестрів Eclectic Sound Orchestra та Kiev Grand Classic. Відомий у Харкові співпрацею з Молодіжним академічним симфонічним оркестром «Слобожанський».

Якщо вірити представникам ЗМІ на сьогодні «КІНОРГАНУМ» найбільш вдалий проект Лихоманенка. Це й не дивно, адже сам Лихоманенко не тільки диригент, а й органіст.  Після успішних гастролей по Україні, шоу вперше презентується у Харкові.

Олена Болюх - талановита органістка та піаністка, представник найкращих майстрів своєї справи, які залишились в Україні, а не виїхали за кордон. Її репертуар дуже великий: від старого бароко до музики сучасників. Незмінним є тільки одне – високий рівень її виконання. Вміння Олени створювати драматургію твору за рахунок блискуче складених партій та ідеальної органної техніки вже оцінили навіть далеко за кордоном.

Влад Солодовников  – член художньої ради Eclectic Sound Orchestra, засновник та режисер-постановник театру-студії Bach Alive.  Саме він створив оркестрові версії та сюїти в рамках проекту «КІНОРГАНУМ». Працює у стилі необароко, фьюжн-фолк, академічна електронно-акустична музика, духовна музика (періоду початку ХХ ст.), мінімалізм, антиромантизм. Влад Солодовніков пише твори для різних складів, включаючи симфонічну музику, камерно-інструментальну, вокальну, хорову. Автор 2-х літургій, 3-х сюїт для оркестру та електронного інструментарію, Фолк-билиці в царині джазу для змішаного оркестру, антиопери «Пасіони за розумом» (Страсти по рассудку») (лібрето і постановка автора).

Репертуар

Е. Л. Веббер – "Привид Опери"*

Сюіта до к/ф "Ангели і Демони" В. Солодовнікова (по мотивами саундтреку Х. Циммера)

К. Орф – "Карміна Бурана" (№1,2). Саундтрек до к/ф "Жанна Д’Арк"* 

Я. Тирсен – Саундтрек до к/ф “Амелі"*

Сюіта з творів Ф. Гласса (саундреки до "Koyaniskotsy" та серіалу "Клініка")*

К. Дебюсі – Clair de Lune (к/ф "Одиннадцать друзів Оушена")

Сюіта до серії к/ф "Піраты Карибского моря" (ч.1, ч.2, ч.3) В. Солодовнікова (по мотивам саундтрека Х. Циммера та К. Бадельта)

Сюіта до к/ф "Інтерстеллар" на базі саундтрека Х. Циммера*

Диптих В. Солодовнікова "Гра Престолів" (по мотивам головної теми і композиції "Light of the Seven" Р. Джаваді)

*Аранжування В. Солодовнікова

Орган У кІно

ДО НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЯ

[wpcdt-countdown id="2050"]

КВИТКИ ВІД 130 ГРН

Будинок Альчевських

(станція метро «Архітектора Бєкєтова»)