«КІНОРГАНУМ» У КИЇВСЬКОМУ ПЛАНЕТАРІЇ

Шоу відомого експериментального оркестру Eclectic Sound Orchestra у Київському Планетарії. Вперше в Україні на одному концерті зібрані всі кращі хіти для органу в ансамблі зі струнним оркестром, семлером, драм-машиною та роялем. Глядач порине у світ «Гри Пристолів», спуститься до катакомб «Фантома Опери», відчує містичність гармоній «Ангелів та Демонів» та побуває у глибинах космосу фільму «Інтерстеллар». Також у концерті-перформансі прозвучать відомі мелодії із фільмів «Сутінки» та «Амелі». «Кінорганум» - це концерт для прихильників інструментальної музики в стилі «епік». Суміш класичного звучання та електронних гармоній  створять незабутню атмосферу повного занурення у це музично-сюжетне полотно.

«Кінорганум» - чудова можливість вперше познайомитися з органною музикою, або ж відкрити нові грані звучання цього вічного інструменту.

«КІНОРГАНУМ» У КИЇВСЬКОМУ ПЛАНЕТАРІЇ

Вперше в Україні на одному концерті зібрані всі кращі хіти для органу в ансамблі з семлером, драм-машиною та роялем. Глядач порине у світ «Гри Пристолів», спуститься до катакомб «Фантома Опери», відчує містичність гармоній «Ангелів та Демонів» та побуває у глибинах космосу фільму «Інтерстеллар». Також у концерті-перформансі прозвучать відомі мелодії із фільмів «Сутінки» та «Амелі». «Кінорганум» - це концерт для прихильників інструментальної музики в стилі «епік». Суміш класичного звучання та електронних гармоній  створять незабутню атмосферу повного занурення у це музично-сюжетне полотно.

«Кінорганум» - чудова можливість вперше познайомитися з органною музикою, або ж відкрити нові грані звучання цього вічного інструменту.

Оркестр ТА солІстИ

Eclectic Sound Orchestra

Диригент – Сергій Лихоманенко

Органістка - Олена Болюх

Фортепіано та аранжувальник- Влад Солодовніков

Асистент органіста - Євген Герзанич

Солісти

Талановита органістка і піаністка Олена Болюх являє собою найкращих майстрів своєї справи, які залишились в Україні, а не виїхали за кордон. Її репертуар дуже великий: від старого бароко до музики сучасників. Незмінним є тільки одне – високий рівень її виконання. Вміння Олени створювати драматургію твору за рахунок блискуче складених партій та ідеальної органної техніки вже оцінили навіть далеко за кордоном.

Євгеній Геплюк  (фортепіано) – концертний виконавець, старший викладач кафедри спеціального фортепіано №1 Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського. Лауреат численних міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Музикант постійно веде активну виконавську діяльність з сольними програмами в концертних залах України та за кордоном. Також виступає у складі камерних ансамблів та як концертмейстер.

Євгеній володіє широким репертуаром, який охоплює твори різних стилів. Його грі властиві майстерність, глибоке проникнення в зміст твору, відчуття стилю, масштабність, вміння володіти аудиторією.

Солісти

Провідна українська органістка Олена Мацелюх є солісткою Львівської національної філармонії, Рівненської філармонії, а також Будинку органної та камерної музики у Львові. Вона виступає зі своїми концертними програмами по всій Україні і постійно гастролює у Швейцарії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі, Чехії, Данії та США.

Як один із кращих інтерпретаторів органної творчості Й. С. Баха у Східній Європі Олена Мацелюх вже декілька років відкриває Бахівські Фестивалі у Брно (Чехія) та у Вроцлаві. У Польщі Олену Мацелюх вітають шанувальники її таланту й на кількох інших фестивалях – зокрема, на «Музика в Старому Кракові».

Органістка - Олена Болюх

Фортепіано та аранжувальник- Влад Солодовніков

Асистент органіста - Євген Герзанич

Репертуар

Е. Л. Веббер – "Привид Опери"

Сюіта до к/ф "Ангели і Демони" (за мотивами саундтреку Г. Циммера)

К. Орф – "Карміна Бурана" (№1,2). Саундтрек до к/ф "Жанна Д’Арк" 

Я. Тірсен – Саундтрек до к/ф “Амелі"

Г. Циммер & Junkie XL - Саундтрек до к/ф "Mad Max"

К. Дебюсі – Clair de Lune (к/ф "Одинадцять друзів Оушена")

Сюіта до к/ф "Пірати Карибського моря" (за мотивами саундтрека Г. Циммера та К. Бадельта)

Триптих до к/ф "Гра Престолів": Головна тема, Король ночі, Light of the 7

*Аранжування В. Солодовникова

Орган в кІно

КВИТКИ ВІД 550 ГРН