Музика темпераментів

Гітара під зірками Планетарію

До НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЯ

[wpcdt-countdown id="2547"]

КВИТКИ ВІД 90 ГРН

МУЗЫКА ТЕМПЕРАМЕНТІВ - КОНЦЕРТ У ХАРКІВСЬКОМУ ПЛАНЕТАРІЇ

«Музика темпераментів» - абсолютно нове шоу у Харківському Планетарії. А нове тут все: музика, форма концерту та безумовно вражаючі повнокупольні проекції - 360°.

Відомий український композитор, віртуозний гітарист, киянин, Олексій Ревенко запропонував прем‘єру саме для Харкова.

«Це визначне місто. Я його дуже люблю. В нього є світ характер та темперамент!», - розповідає Ревенко. «Саме у Харкові виникла ідея створити «музику темпераментів». Хотілося б, щоб кожен знайшов у музиці, щось, що відповідає особисто його характеру та світобаченню. Кожному темпераменту в мене своя композиція!».

Чому треба піти

Ми підготували та створили для Вас:

  • Віртуозні гітарні композиції. Великі різнопланові музичні полотна у стилі романтичного-інструменталу, року та неокласики. Щоразу вони звучать по-нову, адже автор-виконавець традиційно залишає за собою право на імпровізацію, керуючись миттєвим натхненням.
  • 4 темпераменти-композиції: холерик, сангвінік, флегматик та меланхолік. Кожен отримає свою музичну «порцію» естетичного задоволення. Ким вважаєте ви себе? Яка композиція ближче до Вас? Відповідь отримаєте на концерті!
  • Ну і звичайно незабутні враженні від порталу у інші світи – купол Планетарію! До-речі, це другий найбільший Планетарій України. Далекі галактики, зоряні подорожі, або ж неймовірні абстракції у форматі FullDom (360°) повністю занурять Вас у стан релаксу та запаморочливих відчуттів.

Композитор та віртуоз Олексій Ревенко

Олексія Ревенка називають «Білим музичним Магом». Його музика дуже світла, навіть здебільшого казкова. Свій перший музичний твір Олексій Ревенко написав в 1987 році у віці 11 років. Пізніше цей твір пережив величезну кількість перекладень і отримав назву «Апогей душі».

Олексій Ревенко славиться вмінням створювати простору, в яких гармонійно поєднуються спокійна класика, бунтують рок і душевні народні мотиви. В основі його музики закладені романтичні душевні мелодії, як відображення незіпсованої чистої душі.

У кожній новій платівці композитор Олексій Ревенко створює нові співзвуччя, використовуючи різні інструменти, і підносить слухачеві іншу концепцію і філософію самих музичних творів.

Світовий успіх Ревенко принесли симфонічні обробки його творів. Почути Олексія в Україні, - це успіх. Музикант веде активну гастрольну діяльність по всьому світові.

Що так темпераменти?

Поняття «темперамент» виникло ще у давньогрецькій медицині, причиною чого є спостереження і роздуми над тим, чому деякі видужують швидко, інші — повільно; чому одні хворі наділені великою силою опору, а інші легко піддаються захворюванням; чому одні й ті ж ліки від тієї самої хвороби одній людині допомагають, іншій — ні (звідси бере свій початок гіппократівський принцип: «лікуйте хворого, а не хворобу»); чому одна і та сама хвороба неоднаково протікає у різних людей тощо.

Термін «темперамент» введено в ужиток Клавдієм Галеном. Рівне йому за значенням грецьке слово «красис» (грец. κράσις) — «злиття, змішування» ввів давньогрецький лікар Гіппократ.

Назви типів темпераментів з'явилися пізніше і пов'язані з рідинами, які переважають, наприклад, холерик (грец. chole — жовч), сангвінік (лат. sanquis — кров), меланхолік (грец. melanos — чорний і chole — жовч), флегматик (грец. phlegm — слиз).

У середні віки, з виникненням алхімії, з'явилися спроби пояснити темперамент переважанням у тілі алхімічних елементів: солі, сірки, ртуті, навіть ефіру й повітря.

І. Павлов розробив природничо-наукову основу теорії темпераменту у вченні про типологічні властивості нервової системи тварин і людей.

Сучасна наука бачить у вченні про темпераменти відголос ще античної класифікації чотирьох типів психічного реагування в поєднанні з інтуїтивно поміченими типами фізіологічних та біохімічних реакцій індивідуума. У наш час концепцію 4 темпераментів підкріплюють поняттями «гальмування» та «збудження» нервової системи.

КУПИТИ КВИТКИ НА КОНЦЕРТ У ХАРКІВСЬКОМУ ПЛАНЕТАРІЇ

До НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЯ

[wpcdt-countdown id="2547"]

БИЛЕТЫ ОТ 90 ГРН