+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

Організувати концерт у воєнний стан

  • 06.08.2022

Солістами та продюсерами оркестру було розпочато концертну діяльність в умовах воєнного часу на базі концертного майданчика Київського планетарію. Запросити солістів із різних міст Україні, підготувати альтернативний план дій в разі повітряної тривоги, впровадити нові концертні програми за для задоволення естетичних протреб населення.

Цікаві органні імпрези від народних артистів та світових зірок, колаборації артистів академічного та естрадного жанрів, українські прем’єри класики – нові можливості від творців оркестру “Еклектика”.

Окремо зазначимо, що на концерті були присутні члени правлення колективу, його творці та натхненники, які наразі проходять службу в Лавах 5 окремої штурмової бригади Збройних Сил України. Ми бажаємо хлопцям сили, наснаги, чекаємо їх з перемогою. Попереду в нас не один переможний концерт в усіх куточках світу, без Вас ми ніяк не впораємось. Повертайтесь живі!

Слава Україні!

Героям Слава!

Жива музика на благодійний аукціон

Музиканти Eclectic Sound Orchestra долучились до збору коштів на благодійному аукціоні в центрі…
Читать далее...

Зробити музичне шоу: “РокОрганум” підкорює Львів

Організувати виїздний концерт, підготувати нотний матеріал для оркестру, організувати роботу оркестру. Авторські аранжування…
Читать далее...