+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

Оркестр для шоу: симфонічні “Органуми”

  • 31.12.2021

Послуги симфонічного оркестру по свторенню симфонічного шоу. Вкотре оркестр “Еклектика” організував та втілив в життя видовищне симфошоу для глядацької аудиторії.

80 хвилин живої музики, 50 артистів на сцені та 17 визнаних композицій лунали від оркестру “Еклектика” та його солістів. Король інструментів – орган, зайняв нове місце на музичному олімпі, довепшено ансамблюючи з симфонічним оркестром.

Запальний “РокОрганум” в якому представлена сила та міць всієї рок музики останнього століття. Нестримні емоції та шквал овацій після кожного із номерів. Блок “Містика”, “Романтика” та “Драйв” почергово змінювали один одного, не даючи слухам жоджного шансу на те аби перевести дихання. Біс у вигляді легендарної композиції гурту “Queen” – “Show Must Go On” змусивв навіть найзатятіших скептиків полюбити орган.

Вишуканий “КінОрганум” – саундтрекова музика найвідоміших кіносаг та фільмів від зародження кінематографа до сучасних новинок кіно. Серце фільму або серіалу, його душа та візитівка. Подорож Голівудом від “Привида опери” до корейської новинки “Гра в кальмара”, пригоди Джека на “Чорній перлині” в “Піратах Карибського моря”, містичний “Король ночі” та головна тема серіалу сучасності “Гра престолів”. Півтори години мистецької насолоди.

“Органуми” – концерти на межі реальності та утопії. Потрібно лише один раз побачити і слова будуть зайві.

Жива музика на благодійний аукціон

Музиканти Eclectic Sound Orchestra долучились до збору коштів на благодійному аукціоні в центрі…
Читать далее...

Зробити музичне шоу: “РокОрганум” підкорює Львів

Організувати виїздний концерт, підготувати нотний матеріал для оркестру, організувати роботу оркестру. Авторські аранжування…
Читать далее...