Орган в Планетарії

Проекції 360°

До НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЯ

[wpcdt-countdown id="2406"]

КВИТКИ ВІД 200 ГРН

КЛАСИКА В ХАРКІВСЬКОМУ ПЛАНЕТАРІЇ – НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ШОУ «ТЕОРІЯ ВЕЛИКОГО БАХА»

Справжня гармонія душевного спокою - це музика Баха

Що ж Харківський планетарій готовий запропонувати на цей раз?

«Теорія Великого Баха» - нове органне шоу в Планетарії. Найбільший семплований орган в Україні налічує 120 регістрів (інструментів), що еквівалентно механічному органу на 12000 труб. Тільки на органних шоу в Планетарії є можливість відчути масштаб і акустику цього унікального інструменту.

«Теорія Великого Баха» - це ретроспектива музичних епох від 17 століття до наших днів. Саме спадщина Йоганна Себастьяна Баха безпрецедентно вплинуло на розвиток всієї музики старого і нового світу. Крім творів самого Баха слухачі почують шедеври його сучасників, послідовників і шанувальників: Вівальді, Регер, Алена, Шумана та ін.

Якщо, відповідно до теорії великого вибуху, народилася Всесвіт, то з народженням Баха - народилася нова музична культура людства.

СОЛІСТ

За органним пультом - талановитий український органіст Станіслав Калінін. Соліст Харківської обласної філармонії (органіст, піаніст-концертмейстер, клавесиніст), лауреат міжнародного конкурсу.

З 1999 року почав регулярно виступати з концертами як піаніст Харківської обласної філармонії, як органіст - з 2002. В 2006 - 2008рр. був художнім керівником Будинку органної та камерної музики Харківської обласної філармонії.

Неодноразово був відзначений дипломами як кращий концертмейстер на міжнародних конкурсах в Угорщині (м. Варпалота), Росії (Москва, Нижній Новгород), Білорусі (Мінськ), Україна (Київ, Львів, Харків). Володар I премії на Міжнародному конкурсі ім. С. Прокоф'єва в номінації «камерно-інструментальний ансамбль» (м. Маріуполь, 2000), стипендіат Вагнера фестивалю в м. Байройт (Німеччина, 2002).

Активно концертує по Україні, Молдові (Кишинів), Польщі (Познань), Німеччини (в т.ч. Мейсенський Собор, 2010), Китаї (Великий Театр Ханчжоу, 2013), США (в т.ч. Національний Собор Вашингтона, 2015) . У травні 2010р. брав участь у Фестивалі «Українська весна в Польщі» (м.Познань). Брав участь в різноманітних майстер-класах. Виступає як соліст-органіст, клавесиніст і піаніст з симфонічними та камерними оркестрами.

РЕПЕРТУАР

І. С. Бах. Я кличу до Тебе, Господи

І. С. Бах. Фантазія і фуга соль мінор

А. Вівальді - І. С. Бах. Концерт ре мінор, 2-3 чч.

О. Мессіан. "Ісус приймає страждання" з Дев'яти медитацій на Різдво Господнє

Ж. А. Ален. Літанія

Й. Райнбергер. "Кантилена" з органної сонати # 11

М. Регер. Інтродукція та пасакалія ре мінор

Р. Шуман. Дві фуги на ім'я BACH

Ф. Ліст. Фантазія і фуга на тему BACH

КУПИТИ КВИТОК НА КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

До НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЯ

[wpcdt-countdown id="2406"]

КВИТКИ ВІД 200 ГРН

Органна музИКА пІД КУПОЛОМ ХАРКІВСЬКОГО ПЛАНЕТАРІЮ

Кожен глядач зможе насолодитися незрівнянним органним шоу і відчути масштаб та велич цього музичного інструменту. Завдяки супроводжуючим проекціям на куполі Планетарію, глядачі поринуть у світ чудового звучання музики. «Теорія Великого Баха» - це не просто музичне шоу, це відтворення культових шедеврів від 17 століття до сьогоднішнього дня.