Орган в Планетарії

Проекції 360°

До НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЯ

КВИТКИ ВІД 200 ГРН

КЛАСИКА В ХАРКІВСЬКОМУ ПЛАНЕТАРІЇ – НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ШОУ «ТЕОРІЯ ВЕЛИКОГО БАХА»

Справжня гармонія душевного спокою - це музика Баха

Що ж Харківський планетарій готовий запропонувати на цей раз?

«Теорія Великого Баха» - нове органне шоу в Планетарії. Найбільший семплований орган в Україні налічує 120 регістрів (інструментів), що еквівалентно механічному органу на 12000 труб. Тільки на органних шоу в Планетарії є можливість відчути масштаб і акустику цього унікального інструменту.

«Теорія Великого Баха» - це ретроспектива музичних епох від 17 століття до наших днів. Саме спадщина Йоганна Себастьяна Баха безпрецедентно вплинуло на розвиток всієї музики старого і нового світу. Крім творів самого Баха слухачі почують шедеври його сучасників, послідовників і шанувальників: Вівальді, Регер, Алена, Шумана та ін.

Якщо, відповідно до теорії великого вибуху, народилася Всесвіт, то з народженням Баха - народилася нова музична культура людства.

СОЛІСТ

За органним пультом - талановитий український органіст Станіслав Калінін. Соліст Харківської обласної філармонії (органіст, піаніст-концертмейстер, клавесиніст), лауреат міжнародного конкурсу.

З 1999 року почав регулярно виступати з концертами як піаніст Харківської обласної філармонії, як органіст - з 2002. В 2006 - 2008рр. був художнім керівником Будинку органної та камерної музики Харківської обласної філармонії.

Неодноразово був відзначений дипломами як кращий концертмейстер на міжнародних конкурсах в Угорщині (м. Варпалота), Росії (Москва, Нижній Новгород), Білорусі (Мінськ), Україна (Київ, Львів, Харків). Володар I премії на Міжнародному конкурсі ім. С. Прокоф'єва в номінації «камерно-інструментальний ансамбль» (м. Маріуполь, 2000), стипендіат Вагнера фестивалю в м. Байройт (Німеччина, 2002).

Активно концертує по Україні, Молдові (Кишинів), Польщі (Познань), Німеччини (в т.ч. Мейсенський Собор, 2010), Китаї (Великий Театр Ханчжоу, 2013), США (в т.ч. Національний Собор Вашингтона, 2015) . У травні 2010р. брав участь у Фестивалі «Українська весна в Польщі» (м.Познань). Брав участь в різноманітних майстер-класах. Виступає як соліст-органіст, клавесиніст і піаніст з симфонічними та камерними оркестрами.

РЕПЕРТУАР

І. С. Бах. Я кличу до Тебе, Господи

І. С. Бах. Фантазія і фуга соль мінор

А. Вівальді - І. С. Бах. Концерт ре мінор, 2-3 чч.

О. Мессіан. "Ісус приймає страждання" з Дев'яти медитацій на Різдво Господнє

Ж. А. Ален. Літанія

Й. Райнбергер. "Кантилена" з органної сонати # 11

М. Регер. Інтродукція та пасакалія ре мінор

Р. Шуман. Дві фуги на ім'я BACH

Ф. Ліст. Фантазія і фуга на тему BACH

КУПИТИ КВИТОК НА КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

До НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЯ

КВИТКИ ВІД 200 ГРН

Органна музИКА пІД КУПОЛОМ ХАРКІВСЬКОГО ПЛАНЕТАРІЮ

Кожен глядач зможе насолодитися незрівнянним органним шоу і відчути масштаб та велич цього музичного інструменту. Завдяки супроводжуючим проекціям на куполі Планетарію, глядачі поринуть у світ чудового звучання музики. «Теорія Великого Баха» - це не просто музичне шоу, це відтворення культових шедеврів від 17 століття до сьогоднішнього дня.