Орган у Харківському планетарії – наш новий крок

  • 11.11.2019

Жителі і гості Харкова вже з січня 2020-го року зможуть почути консоль органу Ahlborn 230 під зоряним небом свого планетарію.

Даний «король інструментів» та «інструмент королів» – це 2-х мануальний орган, на якому гратиме найвідоміший органіст Харкова – Станіслав Калінін. Ahlborn 230 – це 3-й орган в колекції Eclectic Sound Orchestra.

Хороші новини також в тому, що тепер в Харкові є обслуговування і оренда органу. Виїзні церемонії вже ніколи не будуть такими, як були раніше.

Жива музика на свято

Швидше знайдіть можливість послухати нас живцем, адже такого драйву ви, можливо, не відчували вже давно. Тисніть замовити оркестр або стежте за афішами наших подальших виступів.

Оренда органа підійде для будь-якої події.

Замовити квартет для особливої події: українська класика на новосіллі

Квартет "Еклектика" став учасником події, яка без перебільшення стала унікальною в історії колективу. Жива…

Замовити оркестр на особливу подію: дует “Еклектика” у ритмі весни для жінок

У ресторані Frou Frou цього березневого дня панувала особлива атмосфера — дует "Еклектика" у складі…