+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

Записати фортепіанний твір

  • 07.12.2021

Команда оркестру “Еклектика” організовує професійні аудіо та відео записи не тільки оркестру.  Новий фортепіанний твір для міжнародної музичної спільноти був записаний для ліванського композитора Johnny Hachem. Концертна зала Харківської філармонії наповнилась звуками розкішного роялю Bösendorfer.

Було організовано професійний 8-ми канальний аудіозапис роялю, та відео-накопичення у форматі 6К. Локація вибрана не випадково. Адже зал ХФ вважається одним з найкращих та найновіших в Україні.

Записи сучасних композиторів з усього світу, одне з пріоритетних напрямків діяльності нашого колективу. Цьогоріч ми працювали  з композиторами з Німеччини, Сирії, Лівану, Ізраїлю та Латвії. Потрібно зробити запис музики або голосу? Мрієте про презентаційне промо-відео або якісну фонограму, необхідно оркеструвати твір або записати мелодію нотами: команда ESO з радістю допоможе в реалізації найскладнішого музичного питання. Ваша музика в надійних та професійних руках!

Жива музика на благодійний аукціон

Музиканти Eclectic Sound Orchestra долучились до збору коштів на благодійному аукціоні в центрі…
Читать далее...

Зробити музичне шоу: “РокОрганум” підкорює Львів

Організувати виїздний концерт, підготувати нотний матеріал для оркестру, організувати роботу оркестру. Авторські аранжування…
Читать далее...