+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

Створити саундтрек до фільму «Небесний координатор»

  • 31.08.2021

Днями в столичному кінотеатрі «Жовтень» відбулась непересічна прем‘єра – фільм «Небесний координатор» – документальна стрічка присвячена Володимиру Кочеткову-Сукачу (позивний ЧУБАКА), засновнику «Аерозвідки», який загинув 15 березня 2015 року. Саунд-продюсером та музичним режисером до фільму став художній керівник та головний диригент оркестру – Сергій Лихоманенко, який прокоментував роботу над фільмом так: «Нашим завданням є доповнити сюжетну реальність, зблизити момент єднання глядача із слухачем. Доповнивши візуальний ефект аудіальним, ми перекосимо глядача із зали кінотеатру на безпосереднє літовище де висвітлюються події фільму. Для оркестру – написати музику до фільму це завдання підвищеної складності, проте ми впевнено за неї беремось».

У фільмі використано музику аранжувальника та композитора оркестру Юрія Яцюка та музику з проєкту «Фолк Билиця в царині джазу» реалізованого за підтримки Українського культурного фонду.

Ми не зможемо переписати історії і відвернути трагічну загибель, але ми можемо розповісти всьому світові про незримий подвиг героя, про людина, яка стала і назавжди залишиться Легендою…

Оркестр для шоу: симфонічні “Органуми”

Послуги симфонічного оркестру по свторенню симфонічного шоу. Вкотре оркестр "Еклектика" організував та втілив…
Читать далее...

Шоу оркестру світла та тіней

Оркестр Eclectic Sound Orchestra презентує нові шоу в камерному залі мистецького простору ArtArea.…
Читать далее...