+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

+38 050 351 85 25

Київ ● Харків ● Львів

Оркестр для свята. Хто і як створює Eclectic Sound Orchestra

Сергій Лихоманенко - головний диригент і творець Eclectic Sound Orchestra

Музикант, український диригент симфонічного оркестру, головний організатор експериментальних оркестрів Eclectic Sound Orchestra і Kiev Grand Classic.

Ідейний натхненник створення нових музичних стилів на межі електронного звуку і традиційних інструментів. Разом з командою композиторів, звукорежисерів і музикантів, Сергій культивує напрямки музичної еклектики. Зараз він працює над розвитком міжнародної продакшн-студії Eclectic Sound Orchestra для створення якісної музики на міжнародному рівні. Постійно здійснює музичні записи з використанням симфонічного оркестру і сучасних інструментів.  Нинішня географія замовників Лихоманенко: Азербайджан, Китай та Швейцарія.

У 2016 році Сергій Лихоманенко виступив в якості музичного продюсера українського фільму «Чунгул». У 2017 році був запрошений на аналогічну посаду в кінострічку «Великий бій» українсько-німецького виробництва.

Активно веде благодійну діяльність з підтримки молодих музикантів. Курирує фестиваль підтримки молодих виконавців «Таланти нації», заснований ним же в 2012 році. Мріє створити перший державний молодіжний оркестр в Києві. Ярий пропагандист української музики. Член президії Всеукраїнської асоціації джазу.

Євген Жаку - керівник напрямку оркестрової композиції Eclectic Sound Orchestra

Музикант, композитор, оркестратор, органіст і клавішник. Керівник композиторського напрямку Eclectic Sound Orchestra.

Закінчив навчальний заклад по класу органа (професійний інструмент) і фортепіано (факультатив). За сумісництвом органний майстер.

Створює різнопланову музику до фільмів, серіалів, пісень, авторську музику для різноманітних заходів, особливо з використанням симфонічного оркестру різних складів.

У творчості є органна, фортепіанна музика, а також музика для симфонічного оркестру.

Стилістика творів тяжіє до французької романтики. Його музичній мові часто притаманні елегантність і романтичність в гармонійному і мелодійному плані.

Михайло Новік - концертмейстер та інспектор оркестру Eclectic Sound Orchestra

Музикант, концертний виконавець, артист камерного ансамблю, артист оркестру (скрипка). Концертмейстер основного складу ESO, член художньої ради колективу. З відзнакою закінчив Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського. Грає різнопланову музику від класики до сучасності. Його грі притаманна легкість і неповторність, скрипка Михайла відображає весь спектр людських емоцій і жодного слухача не залишає байдужим.

Гра Михайла Новіка залишає по собі безліч теплих надій і бурхливих спогадів, що є як рушійною силою до дій, так і простою романтичною меланхолією.

Михайло Новік співпрацює з провідними оркестрами України. Активно гастролює по світу. З 2018 року він є першою скрипкою і концертмейстером Київського національного академічного театру оперети.

Юрій Яцюк - головний звукорежисер Eclectic Sound Orchestra. Керівник напрямку електронної музики

Аранжувальник, музикант, гітарист. Засновник ScoreStorm Music Production.

Спеціалізується на запису етнічних інструментів, створенні орієнтальної і кінематографічної музики та звукових ефектах.

Його музика використовується для корпоративних презентацій (Mindbox), рекламних роликів (Sterium), короткометражного авторського кіно (Pain), театральних вистав і комп'ютерних ігор (Penumbra: Necrologue).

Надає послуги представникам важкої сцени з написання оркестрової частини музичного матеріалу (Sanatana, Hell: On т.д.).

Валерія Фінікопуло - композитор, аранжувальник, продакшн-продюсер Eclectic Sound Orchestra

Аранжувальник, музикант, вокаліст. Ідейний натхненник ScoreStorm Music Production.

Працює в електронному напрямку музики. Її роботи використовувалися в рекламних роликах і корпоративних відео.

Є голосом таких проектів як Xes Dreams, Dust Heaven.

Пише аранжування для команд металевої сцени (Mournful Gust - For All the Sins).

Записала вокальні партії для кінофільму "Чунгул". Також у фільм увійшли деякі її музичні твори для фортепіано.

Владислав Солодовніков - композитор і оркестратор Eclectic Sound Orchestra

Композитор, клавішник, вокаліст, історик музики. Закінчив факультет теорії та історії музики і фортепіано. Зараз проходить навчання на факультеті композиції та оркестровки в Харківському Національному університеті мистецтв ім. І.П.Котляревського.

Працює в жанрі академічної та естрадної музики. У творчості спостерігається змішання неоромантичних  і фольклорних звучань . У своєму творчому портфоліо має різні твори як для оркестру, так і для інших змішаних ансамблів, вокалістів і хорів.

Євген Герзанич - адміністратор сцени оркестру Eclectic Sound Orchestra

Олександра Ковальчук - адміністратор сайту Eclectic Sound Orchestra

Андрій Бондар - адміністратор виїзних виступів Eclectic Sound Orchestra

Ваша корзина